Agencja SEO – profesjonalni i kreatywni pozycjonerzy zawsze do Twojej dyspozycji

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron?

Bez niektórych działań marketingowych osiągnięcie sukcesu w sieci może być bardzo trudne. Dotyczy to nawet firm, które proponują swoim klientom produkty lub usługi na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Dzieje się tak z tego powodu, że potencjalny klient ma utrudnioną możliwość dotarcia do witryny z ofertą. Dlatego, niezbędne jest pozycjonowanie strony w internecie. To złożony i długotrwały proces, ale przynoszący olbrzymie korzyści. Sprawdź, jakie są założenia tej usługi i co zyskasz, jeśli z niej skorzystasz.

Jak internauci szukają w sieci informacji?

Żeby zrozumieć, na czym polega pozycjonowanie, trzeba wiedzieć, w jaki sposób użytkownik szuka w sieci firm, które zaspokoją jego potrzeby. Oczywiście odbywa się to za pośrednictwem wyszukiwarki, gdzie można wpisywać różne frazy kluczowe. Google wyświetla listę odpowiedzi na takie zapytania w formie linków prowadzących do powiązanych z nimi witryn.


Odnośników jest mnóstwo, ale największą liczbę kliknięć notują zwykle te, które znajdują się w pierwszej dziesiątce, z czego zdecydowanie najlepsze wyniki wejść ma TOP 3. Wpływ na to miejsce ma pozycjonowanie, a zatem to oferta skierowana do właścicieli biznesów, którzy chcą dotrzeć z produktami lub usługami do nowych odbiorców, zwiększyć ruch na stronie i znaleźć się wysoko w rankingu Google.

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie strony = lepsza widoczność w sieci

Skoro duży ruch notują niemal wyłącznie witryny wyświetlające się w TOP 10 wyników wyszukiwania Google, to łatwo się domyślić, że pozycjonowanie strony w internecie to nic innego, jak działania mające zwiększyć jej widoczność w sieci. Dzięki pracy specjalistów SEO użytkownikom łatwiej będzie dotrzeć do witryny, co zwiększy szansę na pozyskanie nowych klientów i zrealizowanie podstawowych celów biznesowych.

Jak wygląda proces pozycjonowania stron w Google?

Zdobywanie wysokiej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google jest procesem rozbudowanym. Składają się na niego zarówno działania w obrębie samej witryny, jak i poza nią. Głównymi środkami prowadzącymi do celu są:
• optymalizacja techniczna (on-site),
• zarządzanie treściami/copywriting (on-site),
• linkbuilding, czyli budowanie bazy linków (off-site).

Zarówno czynności dotyczące strony (np. przyspieszenie ładowania zakładek), jak i poza nią (zdobywanie odnośników na portalach lub katalogach zewnętrznych), dążą do tego, by otrzymywać punkty przyznawane przez roboty Google. To one decydują o pozycji na liście wyszukiwarki, a im jest ona wyższa, tym większy ruch na witrynie. Dodatkowo wpływa to na poprawę rozpoznawalność marki i budowę jej dobrego wizerunku.

Zalety pozycjonowania witryn w internecie

Co możesz zyskać, korzystając z oferty pozycjonowania witryn w internecie? Dzięki niej:
• wygenerujesz większy ruch na stronie,
• dotrzesz do nowych odbiorców,
• zbudujesz rozpoznawalność marki,
• poprawisz sprzedaż lub zrealizujesz inne ważne cele biznesowe. 

Zleć specjalistom pozycjonowanie strony i osiągnij sukces w internecie!

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie strony w internecie, to skorzystaj z naszej usługi. Pracownicy doświadczonej agencji SEO doskonale wiedzą, jak wyprowadzić witrynę na wysoką pozycję w Google. Dzięki nam dotrzesz z ofertą do nowych klientów i osiągniesz sukces w sieci!

Źródła:
https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/
https://www.grupa-tense.pl/blog/10-wskazowek-jak-zbudowac-dobre-zaplecze-seo/